Jautājumi un atbildes

Izstrādes izmaksas tiks aprēķinātas pēc tam, kad Jūs būsiet pastāstījuši par savu ideju mājaslapai. Jo sarežģītāks, detaļās niansētāks projekts, jo vairāk laika un finanšu tā īstenošana prasīs. Tomēr mēs saprotam, ka ne katram ir tādi līdzekļi, kādus jautā mūsu konkurenti par mājaslapu izveidi. Tāpēc piedāvājam īpaši izdevīgas cenas.

Jums ir jāaizpilda pieteikuma forma. Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas, mēs ar Jums sazināsimies 1 darba dienas laikā.

Mājaslapas projekta izstrāde sākas ar detaļu pārrunāšanu. Jūs pastāstat par savu ideju – kādu mājaslapu vēlaties. Izrunājam izmaksas, termiņus un visas citas nepieciešamās lietas.

Ja laicīgi būsiet sagatavojuši pilnīgu visu nepieciešamo informāciju, tad mājaslapas izveidošanu uzsāksim 1-3 darba dienu laikā.

Sazināmies caur e-pastiem, WhatsApp ziņām un balss/video zvaniem. Izmantojam arī Zoom un Microsoft Teams. No pieredzes klienti atzīst, ka Whatsapp ziņas un balss zvani ir viss ērtākie.

Principā Jūsu vienīgais un pats nozīmīgākais darbs ir sagatavot visu informāciju, fotoattēlus, video failus u.c. informāciju, kas būtu jāiekļauj mājaslapā.

Nekādu problēmu. Sazinieties ar mums un izstāstiet situāciju. Mēs esam ļoti saprotoši un pielāgojamies ikkatrai situācijai.

Mājaslapas pilnīgas izstrādes termiņa ilgums ir atkarīgs no sarežģītības līmeņa. Mājaslapa ar pāris sadaļām var tikt izveidota dienas laikā, taču apjomīgs e-veikals var aizņemt līdz pat 30 dienām. Pirms mājaslapas izveides, kad būsiet pastāstījuši par Jūsu iecerētās mājaslapas apjomu, tad varēsim noteikt aptuveno izveides termiņu.

Pēc mājaslapas izstrādes sniedzam bezmaksas apmācību mājaslapas administrēšanā. Nebaidieties – tas nav nekas sarežģīts. Tomēr, ja ir vēlme, tad par papildus samaksu arī veicam administrēšanu Jūsu vietā.